Наші Партнери

DKC

Група компаній «ДКС» була заснована в 1998 році, і на сьогоднішній день входить до числа провідних виробників кабеленесучих систем і електрощитового обладнання в Україні, Європі і Бразилії. До складу групи входять два основні підрозділи: «ДКС України» з виробничими потужностями на території України в Київській обл., «ДКС Європа» з виробничими потужностями в Італії, Угорщині та Румунії.

EATON

Eaton (Eaton Corporation plc) – американська машинобудівна корпорація, виробник електротехнічного та гідравлічного обладнання, автокомплектуючих, компонентів для авіаційної промисловості заснована ще в 1911 році.

Schneider Electric

Французька енергомашинобудівна компанія, виробник обладнання для енергетичних підкомплексів промислових підприємств, об’єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних.

ETI Elektroelement

З дня заснування концерну ETI Elektroelement d.d пройшло вже більше 60 років. На сьогоднішній день компанія ETI – один зі світових лідерів серед постачальників продукції та послуг в сфері електротехніки, а також вагомий виробник технічної кераміки. Істотним елементом стратегії зростання компанії є її дочірні підприємства в Словенії і в світі, а також тісна співпраця зі стратегічними партнерами. Це одне з перших словенських підприємств, яке отримало сертифікат якості ISO 9001 і екологічний сертифікат ISO 14001.

LSIS

Компанія LS Industrial Systems, що входить в LS Group, заснована в 1974 році. В даний час є одним з лідерів у виробництві промислового електрообладнання та систем автоматизації.
LS Industrial Systems надає готові рішення, які об’єднують різні товари власного виробництва, від простих контролерів до складних мереж управління.

IEK

Торгова марка IEK відома вже більше 15 років. Це перевірений часом міжнародний електротехнічний бренд, який є гарантом надійності для споживачів.
Продукція IEK® добре знайома професіоналам і володіє поєднанням основних характеристик успішного електротехнічного бренду: висока якість, довговічність, оптимальні ціни, широкий асортимент по всіх групах товарів, лаконічний і естетичний дизайн і прості конструктивні рішення для швидкого обслуговування об’єктів.

CHINT

Корпорація CHINT очолює список 500 кращих китайських приватних підприємств по своїй комплексній силі, і знаходиться на першому місці серед всіх виробничих підприємств в Веньчжоу протягом багатьох років за сумою сплачених податків.

Компанія Чжецзян «CHINT Електрікс», дочірнє підприємство Корпорації, є найбільшою компанією з виробництва і обсягом продажів в низьковольтній електротехнічній промисловості в Китаї.

E.NEXT

E.NEXT International Electrotechnical Group здійснює комплексні електромонтажні рішення, виготовлення і поставку щитового обладнання для низької та середньої напруги, а також кабельно-провідникової і світлотехнічної продукції. Компанія виконує монтаж і сервісне обслуговування електротехнічного обладнання всіх класів напруги.

Jinko Solar 

один з найбільших китайських виробників фотоелектричного обладнання і розробників сонячноенергетичних проектів.

Huawei Technologies

Китайська компанія, яка займається розробкою та впровадженням рішень в галузі телекомунікацій. У своїй діяльності компанія орієнтується на розвиток інновацій та задоволення запитів клієнтів на вигідних та лояльних умовах.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є Solar Solutions – рішення в галузі сонячної енергетики. Компанія Huawei веде розробки у 36 інноваційних центрах в усьому світі та впроваджує їх у власній продукції для підвищення ефективності та потужності проектів сонячних електростанцій. Huawei виробляє сонячні інвертори та інтелектуальні рішення для моніторингу сонячних електростанцій.

Вектор-ВС

Компанія Вектор-ВС з 2003 року здійснює поставку європейської електротехнічної продукції на український ринок, акцентуючи свою роботу на впровадженні сучасних розробок і технологій в цій сфері.

Укрелектроапарат

Більше 60 років успішно веде свій бізнес на ринку машинобудування Хмельницьке Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрелектроапарат», будучи одним з провідних підприємств трансформаторобудування України, країн СНД, а на Поділлі – лідером серед промислових підприємств, обличчям і візитною карткою регіонального електротехнічного машинобудування.

ZTR

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» є найбільшим в СНД і Європі підприємством з виробництва силових масляних трансформаторів і електричних реакторів з виробничою потужністю 60 тис. МВА в рік, сконцентрованої на одному виробничому майданчику. Сьогодні ЗТР – це сучасне підприємство, що динамічно розвивається, має досвід поставок продукції замовникам в 88 країн світу.

Електроград

В даний час компанія АТ «Електроград» – це підприємство з більш ніж 50-річним досвідом у виробництві електротехнічного устаткування найвищої якості, що випускає більше 100 найменувань серійної продукції напругою 0,4-35 кВ. Висока якість і надійна робота виробленого нами обладнання досягається за рахунок використання сучасних, перш за все західно-європейських технологій.

ЕЛІЗ

Сьогодні ТОВ «ЕЛІЗ» – високотехнологічна виробнича компанія, з чверть-віковою історією і бездоганною репутацією, один з провідних українських виробників електротехнічного обладнання класу напруги до 500кВ, зокрема силових трансформаторів до 63000кВА, вимірювальних трансформаторів, реакторів, КТП та іншого електрощитового обладнання.